Programy lojalnościowe

Co to są programy lojalnościowe?


Programy lojalnościowe to udogodnienia jakie oferują rejsowe linie lotnicze swoim pasażerom. Przystępując do bezpłatnego programu partnerskiego, otrzymujemy kartę klienta, która upoważnia nas do korzystania ze zniżek, promocji oraz benefitów związanych np. z rezerwacją miejsc w samolocie. W ramach planu, otrzymujemy także możliwość gromadzenia punktów, które w przyszłości jesteśmy w stanie wymienić na darmowe przeloty czy też korzystniejsze usługi. Programy lojalnościowe są rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób latających z dużą częstotliwością.

Korzyści


 • Zwiększenie standardów podróży
 • Obniżenie kosztów przelotów do niemal każdego zakątka świata
 • Możliwość wstępu do specjalnych poczekalni na lotniskach, dostępnych tylko dla członków programu partnerskiego

Lista programów lojalnościowych

 • Miles & More

  Utworzony w 1993 sojusz jest pierwszym pod względem wielkości aliansem linii lotniczych w Europie. Program umożliwia pasażerom gromadzenie mil podczas podróży, które można wymieniać na nagrody oraz zyskać wyższy status, dający korzyści podczas podróżowania. Do programu może dołączyć każdy a uczestnictwo w nim jest bezpłatne.

  Wybrane linie lotnicze:

 • SkyTeam Frequent Flyer

  Uczestnictwo w programie SkyTeam oferuje z szeroki wybór produktów i usług, dzięki którym podróżowanie staje się łatwiejsze. Niezależnie od tego czy podróżujesz w sprawach biznesowych czy dla przyjemności SkyTeam dostarcza właściwe produkty, aby wyprawa do wybranej destynacji stała się łatwa, ekonomiczna i przyjemna. 

 • Oneworld Benefits

  Program ten został utworzony w roku 1998 roku i jest trzecim co do wielkości zgrupowaniem linii lotniczych na świecie. Założycielami aliansu są linie American Airlines, British Airways, Canadian Airlines, Cathay Pacific oraz Qantas. Dla osób regularnie latających z programem One World Benefits wydawane są karty, na których naliczane są mile na wybranych trasach.