Podróże biznesowe

Klasa biznes

Klasa biznes zapewnia większą wygodę podróży w szerszych fotelach z możliwością regulacji, która pozwala na leżącą pozycję (nie całkiem płaską). Odległości między kolejnymi rzędami są dużo większe niż w klasie ekonomicznej, a posiłki bardziej wyszukane i elegancko podane na porcelanowych naczyniach. Pasażerów wita się lampką szampana lub świeżo wyciśniętym sokiem z pomarańczy, a przez całą podróż dostępny jest duży wybór alkoholi. Każdy ma indywidualny system audio-video z dużą listą ofert. Przy każdym fotelu jest gniazdko elektryczne.

Dodatkowym plusem jest większy limit bagażu przysługujący pasażerom tej klasy. Większość lotnisk
oferuje specjalne loże-poczekalnie, które pozwolą na komfortową przesiadkę w eleganckiej, cichej
poczekalni z dostępem do zakąsek i napojów oraz komputerów, a także dostępem do łazienek z prysznicem.

Więcej przestrzeni, wygodne fotele

Klasa biznes to wygodne szerokie fotele, które można rozłożyć podczas lotu i znacznie więcej przestrzeni na nogi. Ergonomiczne, regulowane siedzenia to idealne rozwiązanie podczas długich nużących podróży.

Więcej bagażu, większa elastyczność

W klasie biznes możesz zabrać znacznie więcej bagażu rejestrowanego niż w klasie ekonomicznej, a taryfy umożliwiają Ci więcej elastycznych opcji zmiany biletu lotniczego lub jego anulowania.

Komfortowe loże, wyrafinowane posiłki

W klasie biznes posiłki serwowane na pokładzie to kuchnia najwyższych lotów, większy wybórdań i napojów. Na lotnisku pasażerowie klasy biznes mogą oczekiwać na lot w komfortowych, eleganckich lożach.

Imię i nazwisko *

E-mail *

Telefon komórkowy*

Zadaj pytanie*